Dyżur wakacyjny w 2021 r.

Informujemy, że nasze przedszkole w okresie wakacyjnym pracuje od 01.07.2021 r. do dnia 11.08.2021 r.

Od dnia 12.08.2021 r. do dnia 31.08.2021 r. przedszkole ma przerwę w funkcjonowaniu.

Dzieci będą mogły przez 6 tygodni uczęszczać do swojego przedszkola/oddziału przedszkolnego w szkole. Przez okres 2,5 tygodnia placówki pozostaną zamknięte. W celu zapewnienie dzieciom i nauczycielom bezpieczeństwa, przedszkola i oddziały przedszkolne w szkołach nie będą prowadziły opieki dla dzieci z innych placówek.

Zapraszamy do zapoznania się z listem  Zastępcy Prezydenta m.st. Warszawy do rodziców przedszkolaków:

list do rodziców przedszkolaków.pdf

dokumenty do pobrania: