Dyżur wakacyjny w 2020 r.

W związku z koniecznością zaplanowania pracy przedszkola w miesiącu lipcu i sierpniu prosimy o wypełnienie ankiety oraz jasną deklarację, w których tygodniach chcecie skorzystać Państwo z zajęć opiekuńczych dla dzieci. Prosimy o przesłanie ankiety do 22 czerwca do godz. 10.00 na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

ankieta_okres wakacyjny

W związku ze zmianami organizacji pracy przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach w lipcu i sierpniu zamiast tzw. dyżurów wakacyjnych, placówki pracują po sześć tygodni. LINK Nasze przedszkole pracuje od 01 lipca do 11 sierpnia br. Funkcjonowanie placówek w miesiącach wakacyjnych będzie dostosowane do aktualnych przepisów dotyczących zagrożenia epidemicznego. Wszelkie informacje na temat przyjęć dzieci będą na bieżąco zamieszczane na stronie internetowej przedszkola.

pdf Wniosek o wydanie hasła

Pozostałe dokumenty: