Dyżur wakacyjny w 2019 r.dyzur wakacyjny artykul

w naszym przedszkolu odbędzie sie w terminie 12 - 30 sierpnia 2019 r.

Turnus IV (12 sierpnia - 30 sierpnia)

Potwierdzeniem zapisu dziecka na dyżur wakacyjny w Przedszkolu nr 97 "Leśna Polanka", do którego dziecko zostało zakwalifikowane, jest wniesienie opłaty za wyżywienie w czasie dyżuru w terminie 14 dni od dnia udostępnienia listy zakwalifikowanych.

Opłatę w wysokości:

-14 dni x 10 zł= 140 zł (śniadanie + obiad + podwieczorek);

- 14 dni x 8zł= 112 zł (śniadanie + obiad)

należy wpłacić na rachunek bankowy: Przedszkole nr 97 "Leśna Polanka" nr rachunku:

38 1030 1508 0000 0005 5022 3058

W treści przelewu należy wpisać: „opłata za żywienie na dyżurze wakacyjnym – imię i nazwisko dziecka”

Brak uiszczenia opłaty we wskazanym terminie oznacza rezygnację z miejsca
w dyżurującym przedszkolu.

Dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych w 2019 r.

warszawa-dyzury.pzo.edu.pl

pdf Wniosek o wydanie hasła