Zasady korzystania z systemu iPrzedszkole

OGÓLNIE O SYSTEMIE
1. System iPrzedszkole zapewnia identyfikację dziecka i automatyczne rejestrowanie czasu pobytu przy wykorzystywaniu indywidualnych kart zbliżeniowych.
2.Imiennne Karty Zbliżeniowe Rodzice zamawiają i otrzymują w przedszkolu. W roku szkolnym 2018/2019 funkcjonują brerolczki z funkcją wejścia przez furtkę i drzwi wejściowe. Koszt breloczków pokrywają Rodzice. Pierwsza Karta jest bezpłatna i obowiązuje przez cały okres uczęszczania dziecka do przedszkola. Za 1 breloczek należy zapłacić kwotę 10 zł. Ilość breloczków dostosowana jest do potrzeb Rodziców.
W/w wpłaty dotyczą Rodziców dzieci nowoprzyjętych. Wpłaty należy dokonać na niżej podany nr konta Rady Rodziców :

4. Koszt uszkodzenia, zgubienia karty pokrywają Rodzice.
5. Panel Rodzica służy do obsługi systemu od strony Rodziców.
6. Po ukończeniu edukacji przedszkolnej dane dziecka przenoszone są do archiwum, a karta zbliżeniowa traci swoją ważność.
PRZYPROWADZANIE DZIECI
1. Po przyprowadzeniu dziecka do przedszkola Rodzice zobowiązani są do przyłożenia imiennej karty zbliżeniowej do czytnika z napisem WEJŚCIE.

MODUŁ ONLINE DLA RODZICÓW
1. Rodzice mają możliwość korzystania z modułu dla Rodziców w systemie iPrzedszkole na stronie:
iprzedszkole. progman.pl.
2. Dostęp do modułu dla Rodziców możliwy jest po aktywacji konta.
Dostęp do modułu dla Rodziców wygasa po roku od daty jego utworzenia.
5. Po aktywacji konta przez Rodziców w/w moduł w systemie iPrzedszkole zapewnia:
- bieżące monitorowanie należności, historii wpłat, zalegości lub nadpłat
- możliwość komunikacji z pracownikami przedszkola, innymi Rodzicami za pośrednictwem komunikatora
- zgłaszanie nieobecności dziecka (przy czym zgłoszenie nieobecności do godz 9.00 danego dnia upoważnia przedszkole do nienaliczania opłaty za żywienie dziecka w tym dniu.

PODSUMOWANIE KOŃCOWE:
1.  Podana procedura obowiązuje od dnia 01.09.2013. do odwołania.
2. Rodzice zobowiązani są do jej stosowania i przekazania niezbędnych informacji na jej temat innym osobom upoważnionym przez nich do przyprowadzania i odbierania dziecka.
3. Odbiór kart i breloczków Rodzice potwierdzają własnoręcznym podpisem na listach dostępnych u kierownika gospodarczego.
4. Informacji związanych z techniczną obsługą programu udziela Rodzicom firma ProgMan, a z wewnętrzną obsługą kierownik gospodarczy lub dyrektor.
5. Administratorem danych osobowych  zawartych w systemie iPrzedszkole jest przedszkole Nr 97 Leśna Polanka w Warszawie przy ulicy Twardowskiej 23.