Zasady korzystania z systemu iPrzedszkole

MODUŁ ONLINE DLA RODZICÓW
1. Rodzice mają możliwość korzystania z modułu dla Rodziców w systemie iPrzedszkole na stronie:
iprzedszkole. progman.pl.
2. Dostęp do modułu dla Rodziców możliwy jest po aktywacji konta.
Dostęp do modułu dla Rodziców wygasa po roku od daty jego utworzenia.
5. Po aktywacji konta przez Rodziców w/w moduł w systemie iPrzedszkole zapewnia:
- bieżące monitorowanie należności, historii wpłat, zalegości lub nadpłat
- możliwość komunikacji z pracownikami przedszkola, innymi Rodzicami za pośrednictwem komunikatora
- zgłaszanie nieobecności dziecka (przy czym zgłoszenie nieobecności do godz 9.00 danego dnia upoważnia przedszkole do nienaliczania opłaty za żywienie dziecka w tym dniu.

PODSUMOWANIE KOŃCOWE:
1.  Podana procedura obowiązuje od dnia 01.09.2013. do odwołania.
2. Rodzice zobowiązani są do jej stosowania i przekazania niezbędnych informacji na jej temat innym osobom upoważnionym przez nich do przyprowadzania i odbierania dziecka.
3. Odbiór kart potwierdzają Rodzice własnoręcznym podpisem na listach dostępnych u kierownika gospodarczego.
4. Informacji związanych z techniczną obsługą programu udziela Rodzicom firma ProgMan, a z wewnętrzną obsługą kierownik gospodarczy lub dyrektor.
5. Administratorem danych osobowych  zawartych w systemie iPrzedszkole jest przedszkole Nr 97 Leśna Polanka w Warszawie przy ulicy Twardowskiej 23.