REKRUTACJA 2020/2021

rekrutacja2

Szanowni Rodzice,

Z uwagi na obecną sytuację i obowiązujące nas ,procedury bezpieczeństwa na chwilę obecną nie planujemy zebrania organizacyjnego z Rodzicami ani spotkań adaptacyjnych dla nowych dzieci. Cieszymy się bardzo, że Państwa dziecko zostało przyjęte do naszego przedszkola. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkim przeżyciem dla dziecka i  rodziców jest rozpoczęcie edukacji przedszkolnej. Ze swojej strony zrobimy wszystko, aby było to przeżycie miłe i jak najmniej stresujące. Dlatego chcemy poznać dziecko, jego upodobania i potrzeby oraz Państwa oczekiwania w stosunku do naszej placówki.

Prosimy o niezwloczne wypełnienie i przesłanie ankiety na adres na adres mailowy przedszkola:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
Informacje podane w ankiecie będą bardzo pomocne przy organizowaniu pracy z dziećmi w nowym roku szkolnym.

Ankieta informacyjna o dziecku

O dalszych ustaleniach będziemy Państwa informować a teraz zapraszamy do lektury:
Wasze dziecko idzie do przedszkola…. Tak postanowiliście. Nie zawsze była to łatwa decyzja. Jest w Was, Rodzicach wiele niepewności, obaw i pytań, które chcielibyście zadać: Czy Wasza córeczka, syn da sobie radę? Czy w przedszkolu ktoś odpowie na jego potrzeby?
Jeśli chcesz pomóc dziecku w procesie adaptacji przedszkolnej, pamiętaj: jeśli mówisz dziecku “poradzisz sobie”, nie płacz przy nim, nie pokazuj mu swoich łez, pozwól dziecku płakać, pozwól mu się zmienić, pozwól mu na protest.
Przed planowanym terminem oddania dziecka do przedszkola, ureguluj jego rozkład dnia według tego rytmu, jaki tam obowiązuje. Dzięki temu, Twojemu Dziecku będzie łatwiej oswoić się z codziennymi zasadami w nowym miejscu.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji 12 maja 2020 r. o godz. 13.00 opublikowane zostaną listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przedszkola. Informacja będzie również dostępna w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 12 do 20 maja br. (do godz. 16.00) potwierdzają wolę zapisu do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane.

Wolę zapisu można potwierdzić elektronicznie w systemie rekrutacyjnym po zalogowaniu się na konto dziecka (należy "kliknąć" przycisk "Potwierdź wolę zapisu w placówce") lub  przesyłając skan/zdjęcie potwierdzenia woli zapisu na adres mailowy przedszkola: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga przesłania na adres mailowy przedszkola skanu/zdjęcia potwierdzenia.

Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Serdecznie zapraszamy Rodziców zainteresowanych zapisem dzieci do naszego przedszkola na Dzień Otwarty

24.02.2020 (poniedziałek) w godz. 10.30-11.30 lub 16.00-17.00

W tym dniu będzie można obejrzeć przedszkole oraz uzyskać dodatkowe informacje o funkcjonowaniu placówki.

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych rozpocznie się 3 marca br. i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego.

Informacja o terminach, zasadach i kryteriach rekrutacji zostanie opublikowana na stronie internetowej Biura Edukacji 24 stycznia br.

System elektroniczny: http://przedszkola.edukacja.warszawa.pl/

Informacje zbiorcze: http://edukacja.warszawa.pl/dla-ucznia-i-rodzica/rekrutacja/przedszkolaki

POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU

pdf Potwierdzenie woli zapisu