REKRUTACJA 2020/2021

Szanowni Rodzice,

na stronie Biura Edukacji został opublikowany harmonogram oraz kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2021/2022. Rekrutacja rozpocznie się 2 marca o godz. 13.00 i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego

rekrutacja2

 
 
Z uwagi na obecną sytuację i obowiązujące nas procedury bezpieczeństwa na chwilę obecną nie planujemy dnia otwartego dla Rodziców zainteresowanych zapisem dzieci do naszego przedszkola.

O dalszych ustaleniach będziemy Państwa informować a teraz zapraszamy do lektury:

Wasze dziecko idzie do przedszkola…. Tak postanowiliście. Nie zawsze była to łatwa decyzja. Jest w Was, Rodzicach wiele niepewności, obaw i pytań, które chcielibyście zadać: Czy Wasza córeczka, syn da sobie radę? Czy w przedszkolu ktoś odpowie na jego potrzeby?
Jeśli chcesz pomóc dziecku w procesie adaptacji przedszkolnej, pamiętaj: jeśli mówisz dziecku “poradzisz sobie”, nie płacz przy nim, nie pokazuj mu swoich łez, pozwól dziecku płakać, pozwól mu się zmienić, pozwól mu na protest.
Przed planowanym terminem oddania dziecka do przedszkola, ureguluj jego rozkład dnia według tego rytmu, jaki tam obowiązuje. Dzięki temu, Twojemu Dziecku będzie łatwiej oswoić się z codziennymi zasadami w nowym miejscu.

Ankieta informacyjna o dziecku

 

POTWIERDZENIE WOLI ZAPISU

pdf Potwierdzenie woli zapisu

 

 

 

 

 

Logotypy

uniceflogo     fdnlogo       azsawflogo      log zp   aquafreshlogo logozielonawarszawa      kpnlogo     zoo     bocianlogo     jzefwlogo    projekt-reba-logo     logobok     mdk bielany     bibliotekilogo     mediateklogo centrum-szeg   bezp-prz   szpital-plusz-mis  bielany-wawa   wole wode   logo abc   dzieciaki mleczaki logo   zaczytani   nasza ziemia