Teatr "Wesoła Polanka"

2018

Rodzice z grupy teatralnej ”Wesoła Polanka” przedstawili dla dzieci z okazji Dnia Dziecka baśń pt.''Wyprawa na Szklaną Górę”. Scenki rozegrały się na naszej przedszkolnej górce. Aktorzy znakomicie odegrali swoje role. Dzieciom bardzo podobało się przedstawienie, a szczególnie tym, które rozpoznały swoich rodziców w roli rycerzy, królewny, niań...Widownia nie szczędziła braw.

Grupa Teatru Rodzica w dniu 04.06.2018 wzięła udział w X Przeglądzie Teatralnym w Wolskim Centrum Kultury. Przedstawiliśmy baśń pt. „Król Bul”, za którą to otrzymaliśmy wyróżnienie. Wspaniale jest poczuć deski sceny teatralnej pod bosymi stopami. Serdecznie dziękujemy naszym teatralnym rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie przedstawienia życząc dalszych sukcesów we wspólnej zabawie.

„A w teatrze wszystko inaczej

Tu naprawdę żyje to, na co patrzę...”

1. Kulmowa

"Król Ból"

yt  Obejrzyj przedstawienie "Król Ból"

"Bajka o Wawelskim Smoku"

yt  Obejrzyj przedstawienie "Bajka o Wawelskim Smoku"

22 czerwca 2016r. Teatr Rodzica „Wesoła Polanka” przygotował dla dzieci wspaniałą niespodziankę wystawiając „Bajkę o Wawelskim Smoku” na podstawie utworu Wandy Chotomskiej. Przedstawienie reżyserowane przez panią Beatę Muchowską, mamę Franka, zostało entuzjastycznie przyjęte przez małych widzów, a fantastyczna gra aktorów Rodziców przyczyniła się do obcowania dzieci ze sztuką.

"Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"

Z dumą i satysfakcją informujemy, że Teatr "Wesoła Polanka" zdobył wyróżnienie dla Przedszkola nr 97 "Leśna Polanka" i Przedszkola nr 181 na VI Gali Festiwalu Osiągnięć Placówek Oświatowych.

1 grudnia 2014 roku odbyło się pierwsze spotkanie koła teatralnego "Wesoła Polanka", które przepełnione było optymizmem i świetnymi pomysłami.
Teatr powstał przy współpracy dwóch Przedszkoli "Leśna Polanka" i "Wesołe Nutki". Nasze kółko teatralne w pierwszym roku swojej dzialalności prowadził aktor Teatru Współczesnego Pan Sebastian Świerszcz. Od 2016 roku Koło teatralne "Wesoła Polanka" prowadzą wyłącznie rodzice i nauczycielki z Przedszkola nr 97 "Leśna Polanka".

im 3 im