PREZENTACJE  KALENDARZ EKOLOGICZNY  ARTYKUŁY O NAS 

 

Witamy w dziale z prezentacjami, w którym znajdują się multimedialne "pocztówki" z przedsięwzięć przeprowadzanych przez nasze przedszkole. Pocztówki mają formę prezentacji online, której kolejne karty mogą Państwo przeglądać klikając w strzałki pod obrazkiem bądź (po kliknięciu na obrazek) używając strzałek na klawiaturze.

 

» Ptasia Aleja
» Ekologia i My
» Konkurs Halloweenowy 2016
» Mój Przyjaciel Pies

 

PTASIA ALEJA
  PTASIA ALEJA m

Położenie naszego przedszkola pozwala na obserwowanie rodzimych gatunków ptaków w ich naturalnym środowisku, co uwrażliwia dzieci na bogactwo i różnorodność przyrody, sprawiając że jest to doskonałe miejsce do nauki i zabawy.

Za projekt "Ptasia Aleja" zostaliśmy uchonorowani znakiem ZIELONY CERTYFIKAT I STOPNIA - znakiem jakości placówki oświatowej przyznawanym za działania na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Obejrzyj prezentację "Ptasia Aleja"

 

EKOLOGIA I MY
  PREZENTACJA EKOLOGIA I MY m

W przedszkolu mamy wiele okazji do poznawania przyrody poprzez aktywny i bezpośredni kontakt z nią w naszym ogrodzie oraz w bliskim otoczeniu przyrodnicznym. 

W prezentacji relacjonujemy działania ekologiczne przeprowadzone w roku 2015. 

Obejrzyj prezentację "Ekologia i My"

 

 

KONKURS HALLOWEENOWY 2016
  Slajd13

Konkurs Halloweenowy jak co roku dostarczył nam wiele fantastycznych wrażeń i wizualnych przeżyć.Dynie zachwycały wspaniałymi wzorami.  

 

Obejrzyj prezentację "Konkurs Halloweenowy"

 

 

MÓJ PRZYJACIEL PIES
  Slajd18

Częste rozmowy w grupie o pieskach stały się dla nas inspiracją do zgłębienia tematu. Stworzyliśmy bibliotekę wiedzy, spotkaliśmy się z ekspertami, zbudowaliśmy budę dla pieska i wiele więcej...    

 

Obejrzyj prezentację "Mój Przyjaciel Pies"

 

 

Logo

 

Logotypy

uniceflogo     fdnlogo       azsawflogo      log zp   aquafreshlogo logozielonawarszawa      kpnlogo     zoo     bocianlogo     jzefwlogo    projekt-reba-logo     logobok     mdk bielany     bibliotekilogo     mediateklogo centrum-szeg   bezp-prz   szpital-plusz-mis  bielany-wawa   wole wode   logo abc   dzieciaki mleczaki logo   zaczytani   nasza ziemia