Teatr "Wesoła Polanka"

1 grudnia 2014 roku odbyło się pierwsze spotkanie koła teatralnego "Wesoła Polanka", które przepełnione było optymizmem i świetnymi pomysłami.
Teatr powstał przy współpracy dwóch Przedszkoli "Leśna Polanka" i "Wesołe Nutki". Nasze kółko teatralne poprowadzi aktor Teatru Współczesnego Pan Sebastian Świerszcz.

im 3 im

Nasze przedstawienia

"Król Ból"

yt  Obejrzyj przedstawienie "Król Ból"

"Bajka o Wawelskim Smoku"

yt  Obejrzyj przedstawienie "Bajka o Wawelskim Smoku"

22 czerwca 2016r. Teatr Rodzica „Wesoła Polanka” przygotował dla dzieci wspaniałą niespodziankę wystawiając „Bajkę o Wawelskim Smoku” na podstawie utworu Wandy Chotomskiej. Przedstawienie reżyserowane przez panią Beatę Muchowską, mamę Franka, zostało entuzjastycznie przyjęte przez małych widzów, a fantastyczna gra aktorów Rodziców przyczyniła się do obcowania dzieci ze sztuką.

"Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków"

Z dumą i satysfakcją informujemy, że Teatr "Wesoła Polanka" zdobył wyróżnienie dla Przedszkola nr 97 "Leśna Polanka" i Przedszkola nr 181 na VI Gali Festiwalu Osiągnięć Placówek Oświatowych.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom aktorom teatru „Wesoła Polanka” za ogromne zaangażowanie i wnoszony wkład pracy w przygotowywanie przedstawień.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Pana Sebastiana