KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Wydarzenia

Konkurs "Warszawa w kwiatach i zieleni"

Miło nam poinformować, że Przedszkole 97 bierze udział w konkursie "Warszawa w kwiatach i zieleni". Zachęcamy do obejrzenia zdjęć naszego pięknego ogrodu 

Zdjęcia ogrodu Przedszkola 97


Spotkania adaptacyjne dla dzieci

Serdecznie zapraszamy na spotkania adaptacyjne dzieci 3-4 letnich wraz z jednym opiekunem w dniach 26 i 27 sierpnia 2021r. o godz. 16.30 . Zajęcia odbywać się będą z podziałem na dwie grupy. Rodziców obowiązują maseczki i dezynfekcja rąk. 

26.08.21 (czwartek) - Proponujemy zabawy i zajęcia integrujące w  budynku przedszkola oraz spotkanie  rodziców z dyrektorem przedszkola (obowiązuje zmiana obuwia ).

27.08.21 (piątek): Proponujemy zabawy swobodne i kierowane w ogrodzie.

Celem zajęć adaptacyjnych w przedszkolu jest ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej. Podczas zajęć dzieci poznają przedszkole, nauczycielki i personel obsługi. Uczestniczyć będą  w zajęciach ruchowych, plastycznych oraz zabawach  integracyjnych  w sali i na terenie ogrodu przedszkolnego. Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem przychodziły do naszego przedszkola :)

Serdecznie zapraszamy 


Zakończenie edukacji przedszkolnej dzieci

Zapraszamy Rodziców Dzieci 6-letnich na „Uroczystość zakończenia edukacji przedszkolnej dzieci”, która odbędzie się w ogrodzie przedszkolnym w dniu 23.06.2021 dla: grupy IV „Dzięcioły” o godz. 11.00; grupy  V „Sójki” o godz.10.00. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, uroczystość odbędzie się w sali przedszkolnej.


Zebranie organizacyjne dla Rodziców przyszłych przedszkolaków.

Zapraszamy Rodziców nowo przyjętych dzieci do przedszkola w roku szkolnym 2021/22 na zebranie z dyrektorem, które odbędzie się w ogrodzie przedszkolnym 23 czerwca o godzinie 16.30. W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zebranie odbędzie się w sali przedszkolnej. Na zebranie prosimy o obecność jednego opiekuna w maseczce bez dziecka. Dla dzieci będą zorganizowane osobne spotkania adaptacyjne w sierpniu. Na spotkanie prosimy przynieść wypełnioną ankietę informacyjną o dziecku.

Ankieta informacyjna o dziecku


Światowy Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszami.

Dnia 17.06.21r. (czwartek) będziemy obchodzić Światowy Dzień Walki z Pustynnieniem i Suszami. W związku z powyższym, Dzień  Żółty ogłaszamy - na żółto przybądźcie ubrani!!!


Dzień Dziecka na sportowo

Dnia 1.06 (wtorek) zapraszamy nasze Przedszkolaki na uroczyste obchody Dnia Dziecka. Przewidzianych jest moc sportowych atrakcji. Proszę zabrać dobry humor z domu!!!


Akcja charytatywna "Gorączka Złota PCK"

Dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za udział w Akcji Gorączka Złota PCK. Zebraliśmy 10,80 kg monet , które zostały przekazane do siedziby PCK w celu dofinansowania letniego wypoczynku dzieci potrzebujących z terenu Warszawy i Mazowsza.


Akcja charytatywna "Sportowo - Charytatywny Dzień Dziecka"

Wszelkie szczegóły dotyczące tej akcji charytatywnej znajdują się na stronie Fundacji „Biegamy z Sercem”: https://biegamyzsercem.pl/ . Otwórzmy swoje serca na pomaganie.


Raport z konkursu "Zdrowy przedszkolak to szczęśliwy przedszkolak"

Szanowni Państwo. Miło nam poinformować, że w konkursie "Zdrowy przedszkolak to szczęśliwy przedszkolak" wzięło udział 19 prac naszych przedszkolaków. Sikorki - 4 prace, Wróbelki - 1 praca, Sroki - 3 prace, Dzięcioły - 10 prac, Sójki - 1 praca. Wszystkim laureatom gratulujemy wspaniałych pomysłów na propagowanie zdrowego stylu życia. Teraz pozostaje nam tylko wcielać je w życie. 


Dzień Rodziny w Przedszkolu 97

Serdecznie zapraszamy na uroczystość przedszkolną z okazji Dnia Mamy i Taty, która odbędzie się dnia 26 maja 2021r. w ogrodzie przedszkolnym. Na spotkanie prosimy o przybycie tylko jednego opiekuna z uwagi  na trwającą sytuację epidemiologiczną. Uroczystość odbędzie się wg harmonogramu: grupa I "Sikorki" - godz.10:00; grupa II "Wróbelki" - godz.10:30; grupa III "Sroki" -  godz.11:00; grupa IV "Dzięcioły" - godz.11:30; grupa V "Sójki" - godz.12.00. W przypadku deszczowej pogody uroczystość będzie odwołana


Dzień Praw Zwierząt

Dnia 21.05 (piątek) będziemy świętować Dzień Praw Zwierząt. W związku z powyższym, Dzień  Pomarańczowy ogłaszamy - na pomarańczowo bądźcie ubrani!!!


ORGANIZACJA PRACY PRZEDSZKOLA OD 17 MAJA 2021 r.
Szanowni Rodzice, od poniedziałku 17 maja 2021 zmienia się organizacja pracy przedszkola: Od godz. 7.00 do 7.30 pełni dyżur nauczycielka w grupie V, proszę o kierowanie się do szatni C
1. Dzieci same wchodzą do wyznaczonej szatni.
2. Przed wejściem do szatni nie mierzymy dzieciom temperatury.
3. Wyznaczony pracownik przedszkola odprowadza dziecko do sali.
Gr. I „Sikorki”- szatnia A czynna w godz. 8-8.30, wejście od ul. Twardowskiej
Gr. II „Wróbelki”, Gr. III „Sroki” i Gr. IV „Dzięcioły” szatnia B czynna w godz. 7.30-8.30, wejście od ul. Twardowskiej
Grupa V „Sójki”- szatnia C (od ogrodu), czynna w godz. 7.00-8.30, wejście furtką od ul. Zuga
Prosimy o zapoznanie się z aktualizacją Procedury bezpieczeństwa:

Zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie

Drogie Przedszkolaki, Drodzy Rodzice. W ramach promowania zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, zapraszamy do wzięcia udziału w wewnątrzprzedszkolnym konkursie „Zdrowy przedszkolak to szczęśliwy przedszkolak”. Zadaniem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w technice dowolnej, na płaskim podłożu, w formacie A3 lub A4. Podpisane prace prosimy składać u nauczycieli swoich grup w nieprzekraczalnym terminie do 24 maja (poniedziałek). Zostały przewidziane nagrody-niespodzianki dla każdego uczestnika. :)


Światowy Dzień Higieny Rąk

Dnia 5.05.2021 (środa) będziemy obchodzić Światowy Dzień Higieny Rąk.Wszelkie zarazki, wirusy i bakterie – drżyjcie!!!


Odbiór dzieci z ogrodu przedszkolnego

Prosimy Rodziców (osoby upoważnione) o osobisty odbiór dzieci z ogrodu przedszkolnego od nauczyciela sprawującego opiekę. Wchodząc na teren przedszkola starajmy się zachować dystans społeczny oraz zakrywajmy nos i usta.


Rekrutacja - potwierdzenie woli zapisu

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji 23 kwietnia 2021 r. o godz.13.00 w przedszkolach i w szkołach podstawowych publikowane są listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Informacja taka jest również dostępna dla rodziców w systemie rekrutacyjnym, po zalogowaniu się na koncie dziecka. Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia, w terminie od 23 do 29 kwietnia br. (do godz. 16.00) potwierdzają wolę zapisu do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane. Wolę zapisu można potwierdzić elektronicznie w systemie rekrutacyjnym - po zalogowaniu się na konto kandydata, należy kliknąć przycisk "Potwierdź wolę zapisu w placówce” (instrukcja dla rodziców dostępna w systemie rekrutacyjnym) lub przesyłając skan/zdjęcie potwierdzenia woli zapisu na adres mailowy przedszkola: p97@edu.um.warszawa.pl. Elektroniczne potwierdzenie woli zapisu jest wystarczające i nie wymaga przesłania na adres mailowy przedszkola skanu/zdjęcia potwierdzenia. Niepotwierdzenie woli zapisu dziecka do przedszkola jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca.

Potwierdzenie woli zapisu


Międzynarodowy Dzień Ziemi 

W tym ważnym dniu wszyscy ubieramy się na zielono ! Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. Z tej okazji zorganizowaliśmy dla naszych przedszkolaków wiele zabaw z ekologią w tle.


Zaproszenie do udziału w konkursie "Jesteś odpowiedzialny, za to, co oswoiłeś"

 Zaproszenie do udziału w konkursie - Obrazek 1


Światowy Dzień Zdrowia

Dnia 7.04 (środa) świętujemy Światowy Dzień Zdrowia. W obecnej, trudnej epidemiologicznie sytuacji, zadbajmy o swoje zdrowie w sposób szczególny: pojdźmy na spacer, przyrządźmy wspólnie smaczne i zdrowe przekąski, poddajmy się relaksacji.


Uroczyste powitanie na nowej odsłonie strony internetowej Przedszkola 97

Miło jest nam Państwa powitać na nowej stronie internetowej przedszkola. Z 2021 rokiem witamy w nowej odsłonie i żywimy nadzieję, że będzie przejrzysta dla użytkowników, a tym samym każdy zainteresowany w łatwy i szybki sposób znajdzie na stronie to, czego poszukuje. Życzymy owocnego korzystania z portalu.