KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełniając obowiązek prawny uregulowany zapisami art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Dz. U. UE . L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r, dalej jako „RODO”, informujemy, że:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.5 ust.2 RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu,
10. po zamknięciu okienka, do klauzuli informacyjnej masz dostęp w górnej części strony.
zapoznałem/zapoznałam się

Maj 2021

Wydarzyło się w maju...

W maju grupa Wróbelki zaakcentowała „Światowy Dzień Czystych Rąk”. Utrwalałyśmy nawyki w zakresie higieny i ochrony przed wszędobylskimi bakteriami i wirusami. Przypomnieliśmy sobie kolejne etapy częstego mycia rąk.

Przybliżyliśmy też święto: „Dzień Niezapominajki”. Zwróciliśmy uwagę na szacunek do przyrody i jak ważna jest jej ochrona.

Realizowaliśmy projekt pt. „Książka”. Poznaliśmy wygląd różnych książek, chętnie słuchaliśmy wybranych bajek i baśni. Wykonaliśmy własną książeczkę- składankę, gdzie sami tworzyliśmy ilustracyjną opowieść.

W dniu „Światowy Dzień Praw Zwierząt” byliśmy  ubrani na kolor pomarańczowy. Zwierzętom należy się szacunek, ochrona i opieka.

Chodziliśmy na ciekawe zajęcia muzyczno- ruchowe do MDK, gdzie  przy muzyce bawiliśmy się.

Rodzicom przedstawiliśmy część artystyczną z okazji  „Dzień Rodziny”. Były piosenki, wiersze i tańce. Wręczyliśmy kwiaty w doniczce, którą sami ozdobiliśmy wymyślonym wzorkami. W tym dniu młodsze dzieci były Pasowane na Przedszkolaka. Było bardzo radośnie.

Bawiliśmy się robocikami edukacyjnymi Ozobot. Tworzyliśmy im trasę z wykorzystaniem puzzli edukacyjnych. Układaliśmy też sudoku związane z naszymi marzeniami.

W realizacji projektu WIE:” Żyj zdrowo na sportowo od malucha do starszaka- wzrost świadomości zdrowotnej i ekologicznej wśród dzieci Przedszkola nr 97 "Leśna Polanka " w Warszawie przygotowaliśmy sok owocowy i galaretkę, która nam bardzo smakowała. W Lasku Lindego braliśmy udział w zabawach i grach terenowych.